Doktora Yeterlik Komitesi

YETERLİK KOMİTELERİ

       

(Doktora Yeterlik Komitesi  Artvin Çoruh Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği'nin 31. maddesinin 2. bendi gereği  oluşturulur ve 2 yıl da bir yenilenir.)                                                        

 Anabilim Dalı: Fen Bilgisi Eğitimi

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Dr. Öğr. Üyesi Ulaş ÜSTÜN Doğal Üye (Başkan)    
  Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ Üye 08.12.2021 08.12.2023
Doç. Dr. Sibel AÇIŞLI ÇELİK Üye 08.12.2021 08.12.2023
Doç. Dr. Nurcan CANSIZ Üye 08.12.2021 08.12.2023
Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul ÖZDEMİR Üye 08.12.2021 08.12.2023

Anabilim Dalı: İşletme

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
   Doç. Dr.  Murat BERBEROĞLU  Doğal Üye (Başkan)    
Prof. Dr. Mehmet ERSOY Üye 20.12.2021 20.12.2023
Prof. Dr. Uğur SİVRİ Üye 20.12.2021 20.12.2023
Doç. Dr. Uğur UZUN Üye 20.12.2021 20.12.2023
Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR Üye 20.12.2021 20.12.2023

Anabilim Dalı: Orman Mühendisliği

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Prof. Dr. Temel GÖKTÜRK Doğal Üye (Başkan)    
Prof. Dr. Zafer ÖLMEZ Üye 20.12.2021 20.12.2023
Prof. Dr. Aydın TÜFEKÇİOĞLU Üye 20.12.2021 20.12.2023
Prof. Dr. Bülent SAĞLAM Üye 20.12.2021 20.12.2023
Prof. Dr. Melahat ÖZCAN Üye 20.12.2021 20.12.2023

Anabilim Dalı: Tarih

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Prof. Dr. Nuri YAVUZ Doğal Üye (Başkan) 28.07.2022 28.07.2024
Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Üye 28.07.2022 28.07.2024
Doç.. Dr. Hamit ŞAFAKCI Üye 28.07.2022 28.07.2024
Doç. Dr. Yaşar CANATAN Üye 28.07.2022 28.07.2024
Doç. Dr. Ahmet ATALAY Üye 28.07.2022 28.07.2024

Anabilim Dalı: Orman Endüstri

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Prof. Dr. Hüseyin PEKER Doğal Üye (Başkan) 10.08.2022 10.08.2024
Doç. Dr. Emrah PEŞMAN Üye 10.08.2022 10.08.2024
Doç. Dr. Şule CEYLAN Üye 10.08.2022 10.08.2024
Doç. Dr. Nadir ESEN Üye 10.08.2022 10.08.2024
Dr. Öğr. Üyesi Davut BAKIR Üye 10.08.2022 10.08.2024

Anabilim Dalı: İktisat       

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK Doğal Üye (Başkan) 29.07.2022 29.07.2024
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÇAYIR Üye 29.07.2022 29.07.2024
Dr. Öğr. Üyesi Serkan KONYA Üye 29.07.2022 29.07.2024
Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Eray ESER Üye 29.07.2022 29.07.2024
Dr. Öğr. Üyesi Sinem Gözde BEŞBALLI Üye 29.07.2022 29.07.2024