Doktora Yeterlik


YETERLİK KOMİTELERİ

       

(Doktora Yeterlik Komitesi  Artvin Çoruh Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği'nin 31. maddesinin 2. bendi gereği  oluşturulur ve 2 yıl da bir yenilenir.)                                                        

 Anabilim Dalı: Fen Bilgisi Eğitimi

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Dr. Öğr. Üyesi Ulaş ÜSTÜN Doğal Üye (Başkan)    
  Üye    
  Üye    
  Üye    
  Üye    

Anabilim Dalı: İşletme

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Dr. Öğr. Üyesi Murat BERBEROĞLU  Doğal Üye (Başkan)    
  Üye    
  Üye    
  Üye    
  Üye    

Anabilim Dalı: Orman Mühendisliği

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Prof. Dr. Temel GÖKTÜRK Doğal Üye (Başkan) 27.05.2021 27.05.2023
Prof. Dr. Zafer ÖLMEZ Üye 19.11.2019 19.11.2021
Prof. Dr. Aydın TÜFEKÇİOĞLU Üye 19.11.2019 19.11.2021
Prof. Dr. Bülent SAĞLAM Üye 19.11.2019 19.11.2021
Prof. Dr. Melahat ÖZCAN Üye 29.01.2020 29.01.2022

Anabilim Dalı: Tarih

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
Prof. Dr. Nuri YAVUZ Doğal Üye (Başkan) 12.10..2020 12.10..2022
Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Üye 12.10..2020 12.10..2022
Doç.. Dr. Hamit ŞAFAKCI Üye 12.10..2020 12.10..2022
Doç. Dr. Yaşar CANATAN Üye 12.10..2020 12.10..2022
Doç. Dr. Ahmet ATALAY Üye 12.10..2020 12.10..2022

Anabilim Dalı: ......................................

Öğretim Üyesinin Ünvanı Adı ve Soyadı Komitedeki Görevi Atanma Tarihi Görev Süresi Son Tarih
  Doğal Üye (Başkan)    
  Üye    
  Üye    
  Üye    
  Üye